Picknicken, vissen en kamperen
De boerencamping Van Langeraad was vroeger een akkerbouwbedrijf. Nu kun je er niet alleen kamperen maar ook picknicken, barbecuen en vissen. Er is een forellenvisvijver, waar je je eigen vis kunt vangen. Verder worden er wijngaardslakken en paling gehouden en gerookt. In de wintermaanden is de boerderij met visvijver op woensdag en zondag gesloten. Activiteiten voor klassen op aanvraag.
Openingstijden
Vanaf pasen t/m eind september: maandag t/m zaterdag van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Zondag van 10.00-12.00 uur.
Vanaf oktober t/m pasen woensdag en zondag gesloten. De rest van de week van 9.00-12.00 uur.
Prijzen Volwassenen : Euro
Opmerkingen
Voor de forellenvisviver kunt u vanaf oktober t/m pasen tussen 9.00 en 12.00 uur een visperiode van 6 uur aanvangen, deze kunt u uitvissen. De forellen worden na 12.00 uur ingezet. Prijzen verschillen