Home Kortingsbonnen Partijtje Bungalowpark Schoolreisje Restaurant Nieuwsbrief
 
Speeltuinen Attractieparken Dierentuin Zwembad Parken Actief Museum Hotel Voorstelling Bootverhuur Rondvaart Spoor en trein Overig  

Nationaal Park Hoge Kempen/Station As

In het oudste stationnetje van Limburg kan je je een echte bestuurder wanen. Een minitreintje rijdt met de allerkleinste door het bos. De grotere kunnen met een railbike op het spoor fietsen. En je kan ook de uitkijktoren opklimmen of een traject met een historische trein maken door het Nationaal Park.

Openingstijden
Minitrein: mei tot oktober: zaterdag en zondag om 14u, 15u, 16u. Woensdag om 14u. Andere dagen op reservatie
Spoorfietsen: april tot november: tijdens weekends en schoolvakanties om 9.30u en 11.30u. Of op afspraak. Reservatie vereist.
Toeristische trein: elke 1e en 3e zondag van mei, juni, september en oktober om 14u. Elke zondag in juli en augustus om 14u. Of op reservatie.

Prijzen
Volwassenen : Euro 6,00
Kinderen 0 t/m 11 : Euro 3,00

Opmerkingen
Prijs geldt voor de toeristische trein. Minitrein: €2,-. Spoorfietsen: €20,- per fiets (max. 4p).

Leeftijd: 6 - 99 jaar

Weergevoelig: Nee
Rookbeleid: Onbekend

Adres
Kaart/routebeschrijving Stationsstraat 124
B3665 As
Internet: www.stationas.be

- Wat is er in deze omgeving nog meer te doen
- Mail dit idee door aan een ander



Dagje uit in de buurt van As ,
,
Dierentuin in de buurt van As ,
Kinderboerderij in de buurt van As ,
Kindvriendelijk restaurant in de buurt van As ,
Speeltuin in de buurt van As ,
Zwembad in de buurt van As ,

Activiteiten in As
Attractieparken in As
Goedkoop droog dagje in As
Dagje uit in Limburg , Activiteiten in Limburg , Kinderfeestje in Limburg Alle dag uitstapjes in Limburg ,
Bungalowpark in de buurt
Erperheide 16,9 km.
Kasteendomein De Cauberg 24,3 km.

Hotel in de buurt:
v.a. €40,00 per persoon p.n.:

Hostellerie Mardaga - Hampshire Classic
v.a. €42,67 per persoon p.n.:
Grand Cafe- Hotel de Klok

Restaurant in de buurt,
Taverne-Restaurant De Hof